Hakkımızda

Otomotiv sektöründe 2011 yılından bu yana hizmet veren 5S Carrental, ilk aşamada yedek parça ithalat ve ihracat kategorisinde yer aldı. Uluslararası otomotiv sektöründe yedek parça satışı yapan firmamız, 1000 araçlık lüks araç filosuyla rent a car hizmeti vermeye başladı. Türkiye’nin en büyük 6 ilinde hizmet veren 7 şubesi bulunuyor. Ayrıca online rent a car hizmetleri konusunda etkili çözüm seçenekleri sunuyor. İstanbul Asya – İstanbul Avrupa, İzmir, Ankara, Antalya, Samsun ve Kayseri gibi büyük illerde kiralık araç hizmeti sunan 5S Carrental, rent a car sektöründe tercih edilen bir firmadır. Lüks araçlardan oluşan filomuz, düzenli bir şekilde yenilenmektedir.

 

Oto kiralama hizmetinin yanı sıra ikinci el araç alım - satım işlemi de yapmaktadır. İkinci el kategorisinde alım - satım işlemi ve üst segment araç satış işleminde güvenilir çözüm seçenekleri sunuyor.

 

Misyonumuz

 

Otomobil dünyasında kiralama ve ikinci el satış sektöründe güncel çözümleri tercih ediyoruz. Sektörel anlamda gelişmeyi hedefleyen firmamız, araç filosunu düzenli bir şekilde güncelliyor. İkinci el satış işlemlerinde güvenilir yöntemleri tercih ediyoruz.

 

Vizyonumuz

 

Müşteri memnuniyeti, bizim için en önemli konudur. Lüks araçlarla ekonomik kiralama seçenekleri sunmak ve ikinci elde güven sağlamak, firmamızın en önemli amacıdır. Online rezervasyon işlemleriyle müşteriye anlık çözüm sunuyoruz. Ülke genelinde en popüler rent a car firması olan 5S, müşteri beğeni kategorisinde üst sıralarda yer alıyor.

Loading..