Hakkımızda

5S Carrental, otomotiv sektöründe 2011 yılından bu yana kesintisiz bir şekilde hizmet veren köklü bir şirkettir. İlk olarak yedek parça ithalat ve ihracatıyla yola çıktık, ancak zamanla müşterilerimizin ihtiyaçlarına uyum sağlamak adına geniş bir yelpazede hizmet sunmaya başladık.

Firmamız, 2.000 araçlık genç araç filosuyla rent a car hizmeti vermeye başladı. Türkiye’nin 6 büyük ilinde hizmet veren 5S CarRental 11 şubesi ile rent a car hizmetleri konusunda etkili çözüm seçenekleri sunuyor. İstanbul (Asya-Avrupa), Ankara, Samsun, İzmir, Antalya ve Trabzon gibi büyük illerde kiralık araç hizmeti sunan 5S Carrental, rent a car sektöründe tercih edilen bir firmadır.

Ayrıca, oto kiralama hizmetinin yanı sıra İkinci el sektöründe alım-satım işlemi ve üst segment araç satış işleminde güvenilir çözüm seçenekleri sunuyoruz.

Misyonumuz:

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, sektörü iyi tanıyan ve müşteri beklentilerini analiz ederek hızlı, kaliteli ve en uygun fiyatlarla karşılayan bir otomotiv şirketi olmak. Deneyimli kadromuzla güvenilir hizmet vermeyi esas alıyoruz.

Vizyonumuz:

Beklentilerin ötesinde yaratıcı hizmetler sunmak ve sektörde güvenilir bir lider konumuna ulaşmak.

Bizimle birlikte yolculuk yapmaktan mutluluk duyarız. Sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak için buradayız.