Samsun Çarşamba Havalimanı Araç Kiralama Samsun Çarşamba Havalimanı Araç Kiralama - 5sCarRental

Popüler Lokasyonlar

Samsun Çarşamba Havalimanı Araç Kiralama


Samsun Çarşamba Havalimanı Araç Kiralama

Milattan 4 bin yıl önce kurulan günümüzde de yerleşim yeri olarak varlığını sürdüren Çarşamba’nın tarihi eserlerini gezmek mi istiyorsunuz? Cevabınız “Evet” ise Samsun Çarşamba Havalimanı Araç Kiralama hizmeti sunan 5S carrental.com ile tarih içinde unutulmaz bir yolculuk yapacaksınız. İstanbul, Ankara, Samsun, Antalya, İzmir, Trabzon, Kayseri, Muğla’da geniş ve sıfır araç filosuyla sizlere rent a car hizmeti sunan 5S Car Rental, 2011 yılından beri otomotiv sektöründe hizmet veriyor. Sektöre kısa dönem araç kiralama yaparak giren firma uluslararası otomotiv sektöründeki deneyimini yedek parça ithalat ve ihracatı ile birleştirdi. Firma İstanbul, Ankara, Samsun, Antalya, İzmir, Trabzon, Kayseri, Muğla’da sizlerin de desteği ile tercih edilen bir marka haline geldi.

 Çarşamba’nın tarihi mekanlarında yolculuk yapmak ya da doğal güzelliklerini gönlünüzce gezmek için araç kiralamanız gerekiyor. Burada devreye 5S Car Rental giriyor. Uçaktan iner inmez Car Rental güvencesiyle kiralayacağınız konforlu araçlarla Çarşamba’da ömür boyu unutamayacağınız geziler yapacak ve buradan memnun bir şekilde ayrılacaksınız. Memnuniyetiniz için 5S Car Rental size 7 gün 24 saat hizmet veriyor. İç hatlar terminalinde yer alan ofise giderek zaman kaybetmeden kiralama işlemi gerçekleştiriyorsunuz. İsterseniz bulunduğunuz ilin havaalanına varmadan yani uçağınıza binmeden 5S carrental.com internet sitesi üzerinden online olarak rezervasyon işlemi gerçekleştiriyorsunuz. Bu şekilde aracınız siz Çarşamba’ya gelmeden ayrılmış oluyor. Siz de hiç vakit kaybetmeden prosedürler tamamlandığı için Çarşamba gezinize zaman kaybetmeden başlıyorsunuz. Gerekli kiralama işlemini tamamladıktan sonra havaalanı bölgesinden ayrılmadan otopark alanında aracınız hazırlanarak size teslim edilmek üzere getiriliyor Online rezervasyon dışında 5S Car Rental, 0850 360 06 55’ten 7 gün 24 saat destek veriyor. Deneyimli personelleri destek hattından ve whatsapp üzerinden anlık olarak rezervasyon sağlıyor ve tüm bilgilerinizi alıyor. Kısa dönem araç kiralama hizmeti de alsanız günlük, haftalık ya da aylık hizmetlerden de faydalansanız firma sizin tatilinizi en iyi şekilde geçirmeniz için size destek oluyor.

5S CarRental araç kiralama faaliyetinde sizlere şu olanakları sunuyor; 

 • Araçlar 2023 model ve sıfıra yakın olarak size teslim ediliyor.
 • Size sınırsız kilometre kullanım hakkı veriliyor.
 • Havaalanlarındaki teslimatlar anlık olarak sağlanıyor.
 • Ödeme rezervasyon sonrasında teslimat anında gerçekleştiriliyor.
 • Piyasa şartlarına göre her zaman cazip bir fiyat politikası sayesinde gezinizi ekonomik bir şekilde gerçekleştirme imkanı.

Samsun Çarşamba Havalimanı Hakkında Genel Bilgiler 

Samsun Çarşamba Havalimanı, iç hatlar ve dış hatlar terminali olarak tek bir terminal binası içerisinde hizmet veriyor. Havaalanı yıllık ortalama olarak İç Hatlar terminalinde 1.5 milyondan fazla dış hatlar terminalinde ise 100 bin civarında yolcuya hizmet veriyor.  Toplam alanı 11.500 metrekare olan terminalin kargo terminalı ise 11 bin metrekareden oluşuyor. Terminal, Samsun Gümrük Müdürlüğü’ne bağlı olarak Metro Şirketler Grubu tarafından işletiliyor. Çarşamba’ya geldiğinizde sizi ilk hava alanı karşılıyor. Burada kiraladığınız araca bindiğinizde antik dönemlerden beri yerleşim yeri olan Çarşamba’yı geziyorsunuz. Roma İmparatorluğu döneminde pek ilgi görmeyen bölge Selçuklu zamanında Türk beyi olan Çağrı Bey tarafından mesken tutulduktan sonra hareketlilik kazansa da Anadolu Selçukluları ve Osmanlılar tarafından da itibar gören bir yer olmuyor. Cumhuriyetin ilan edilmesinden sonra bataklık alanları ıslah ediliyor.  1950’li yıllarda bataklıkların kurutulması sayesinde Çarşamba'nın ortasından geçen Yeşilırmak bu bölgenin güzel bir yaşam alanı olmasını sağlıyor. Havaalanı yapılınca da Çarşamba Samsun'un 2. merkezi haline geliyor.  Samsun Çarşamba’ya yapılan havalimanı sayesinde 8 asırdır ayakta duran Göğceli Camii, halk arasında Rıdvan Bey ya da Rahtvan Camii olarak bilinen ve ilçenin 3 asırdır ayakta kalan camisi ya da farklı görünümüyle dikkat çeken ve 1903 yılında inşa edilen Sivrikese Camii ziyaretçiler tarafından büyük bir kolaylıkla ziyaret ediliyor. Sadece bu kadar mı? Kızılırmak Deltası’nda bulunan ve Türkiye’deki 420 kuş türünün 316’sina ev sahipliği yapan Kuş Cenneti Kızılırmak Deltası’na gelerek kuş çeşitlerini inceleyebilir, varlığı tespit edilen 100 bini aşkın su kuşunu doğal ortamlarında görebilirsiniz. Tuzlu suyu olan Liman Gölü’nde deniz balıklarını inceleyebilir, Kabaceviz Köyü’nde bulunan Kabaceviz Şelaleri’nde şelale fotoğrafı çekebilirsiniz. Tarihi yerlere merakınız varsa zengin bir tarihi bünyesinde barındıran Toptepe Tümülüslerini ziyaret edebilirsiniz. Samsun Çarşamba Havalimanı Araç Kiralama gerçekleştirerek yaptığınız ziyareti noktalamadan önce Atakum Sahili’ne gelerek çeşitli aktivitelere katılabilir, restoran ve kafelerinde damak tadınıza ziyafet çekebilir, balık tutabilir, yazın denize girebilir ve ayrılmadan önce geziyi içinize sindirmek için dinlenebilirsiniz.

Samsun Çarşamba Havalimanında Nasıl Araç Kiralarım? 

Gezinize başlamadan günler belki de aylar önce gezi planı yapmış ve Samsun Çarşamba’nın gezilecek yerlerini internet ortamından incelemiş olabilirsiniz. Kafanızda “Araç kiralama alanına nasıl ulaşabilirim” sorusu olabilir. 

Çarşamba’nın dilediğiniz lokasyonuna kolayca gitmenizi sağlayacak en iyi ulaşım imkanı Samsun Çarşamba Havaalanı’nda araç kiralama hizmetinden faydalanmanız oluyor. Ekonominizi sarsmadan 7 gün 24 saat kesintisiz olarak bu hizmetten  5s CarRental'ın tecrübeli ekibi sayesinde faydalanıyorsunuz. Kiraladığınız araç ile ister Çarşamba’nın kuzeyindeki eşsiz denizini görün ister iç taraflarda bulunan Samsun’un diğer ilçelerine konforlu bir gezi yapın karar sizin. Bunun için tek yapmanız gereken firmanın Samsun Çarşamba Havalimanı’nda bulunan ofisine uğramanız. Havaalanına indiğinizde havaalanının hemen dışında bulunan   5s CarRental araç kiralama ofisine geliyorsunuz. Burada gerekli prosedürleri gerçekleştirdiğinizde aracınızı hemen teslim alıyorsunuz. Fazla zaman kaybetmemek için online olarak uçağınız havalanmadan da rezervasyon gerçekleştiriyorsunuz. Markanın en son model araçları arasından dilediğiniz aracı kiralıyor ve şehri konforlu bir şekilde dolaşıyorsunuz. Firma size 7 gün 24 saat destek sunuyor. Ayrıca aracınızı havaalanının yanı sıra Samsun Tekkeköy Şehir Ofisi’nden de kiralıyorsunuz.

Samsun Çarşamba Havalimanına Ulaşım 

Samsun Çarşamba havalimanı, (SZF) kodu ile Samsun ili Çarşamba ilçesi Çınarlık Mahallesi’nde yer alıyor. Samsun’un il merkezine 25 km uzaklıkta bulunuyor. Çarşamba Havaalanı’na geldiğinizde yaklaşık olarak 30 dakikada il merkezine ulaşıyorsunuz. Samsun Çarşamba Havalimanı; Terme’ye 35km, Bafra’ya 73 km, Havza’ya 106 km, Vezirköprü’ye ise 130 km mesafede yer alıyor. Özel aracınızla ya da kiraladığınız araçla şehir merkezinden havalimanına gitmek istediğinizde D010/E70 üzerinden doğuya Çarşamba tabelalarını takip ederek ulaşıyorsunuz. Samsun Havalimanı ulaşım hizmeti taksilerin yanı sıra HAVAŞ, BAFAŞ, özel transfer araçları ya da kiralamış olduğunuz araçlarla sağlanıyor. Yaşadığınız yerden Çarşamba Havaalanı’na indikten sonra yakında bulunan il veya ilçelere gidebilmek için Samsun Otogarı’ndan hareket eden özel araçlarla veya toplu ulaşım araçları tercih ediliyor. Acil durumlarda DHMİ’nin Samsun Çarşamba Havalimanı’na ait olan 0362 844 88 30 (15 hat) numaralı telefonunu arayarak iletişime geçebilirsiniz.

5S Car Rental’ın Samsun dışında İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Trabzon, Kayseri, Muğla’ da lokasyonları bulunuyor. 

Firmayı rakiplerinden ayıran en önemli özellikler ise şunlar oluyor; 

 • Araçların sınırsız kilometrede kullanımı
 • En yeni model araçlar sizlerin hizmetine sunuluyor (araçların yüzde 99’u sıfır oluyor. Sıfır olmayanlar ise en fazla 5000 km’de bulunuyor)
 • Ödemenizi teslimat anında yapmanın avantajından faydalanıyorsunuz.
 • Araçlar tam kasko ve sigorta kapsamında bulunuyor.
 • Araç teslimatları havalimanında yapılıyor.
 • Piyasaya göre en uygun fiyattan faydalanıyorsunuz.
 • Yurt dışından gelen müşteriler artasında yer alıyorsanız şartlar daha da esnek oluyor.

Firmanın hizmet vermediği alanlar ise şu şekilde sıralanıyor;

 • Lüks araç kiralayamıyorsunuz.
 • BMV-Mercedes kiralama hizmeti vermiyor.
 • VİP araç kiralama hizmeti bulunmuyor.
 • Ticari ve şoförlü araç kiralama hizmeti yok.
 • Kamyonet kiralayamıyorsunuz.
 • Karavan kiralanamıyor.

Siz de Samsun Çarşamba’da unutulmaz bir tatil yapmak istiyorsanız tatilinizi yaparken özel aracınızla sindire sindire anı biriktirmeyi hedefliyorsanız ve konforlu araçlarla güvenli bir şekilde Çarşamba’yı ve çevresini dolaşmak istiyorsanız siz de herkesin tercih ettiği 5S Car Rental’ı tercih edin. 5S Car Rental, “Biz Otomobillerle Yaşarız” sloganıyla Çarşamba’yı size yaşatmak için bir tık uzağınızda.