İstanbul Havalimanı Araç Kiralama

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama - 5sCarRental

Popüler Lokasyonlar

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama


İstanbul Havalimanı Araç Kiralama

2011 yılından itibaren otomotiv sektöründe faaliyet gösteren 5S Carrental firmamız hedefini “Türkiye’nin en iyi rent a car firması” olmak olarak netleştirmek ile beraber konforlu, lüks ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı kiralık araç hizmeti vermeye başlar. Aynı zamanda otomotiv yedek parça ithalat ve ihracatı kapsamında emin adımlarla ilerlemektedir. Günümüze geldiğimizde ise Türkiye’nin 8 büyük şehrinde araç kiralama faaliyetlerini sürdüren 5S CarRental sayesinde erişilebilecek olanakların başını 2023 model lüks ve sıfıra yakın kiralık araç modellerinden faydalanmak çekmektedir. Bunun dışında tüm müşterilere havalimanından teslimat kolaylığı, sınırsız kilometre, erken rezervasyon fırsatları aracılığıyla araç tesliminde ödeme yapabilmek ve her bütçeye uygun fiyat politikasından yararlanma yine 5S CarRental güvencesiyle sunulmaktadır. Firmamızın şu anda hizmet verdiği en önemli faaliyet alanlarına yakından bakılacak olursa;

 • İstanbul Yeni Havalimanı,
 • İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı,
 • Ankara Esenboğa Havalimanı,
 • Samsun Çarşamba Havalimanı,
 • Ankara Şehir Ofisi,
 • Antalya Havalimanı,
 • İzmir Adnan Menderes Havalimanı,
 • Muğla Milas Bodrum Havalimanı,
 • Trabzon Havalimanı,
 • Kayseri Havalimanı,

 

İstanbul Havalimanı Ofisi en büyük faaliyetlerin sunulduğu alanlar olarak dikkat çekecektir.

Günümüz koşullarında popülerliğini artıran sektörlerin başını hiç kuşkusuz kiralık araç faaliyetleri çeker. Gerek tatil gerek iş amaçlı seyahatlerde 7/24 destek alınabilen 5s CarRental firmamız aracılığıyla özellikle trafik yoğunluğunun fazla olduğu metropol şehirlerde dilediğiniz anda araç kiralama hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Bu şehirlerin başını çeken, yılın her dönemi yerli ve yabancı turistleri ağırlayan İstanbul için kolları sıvayan firmamız sayesinde artık kolayca İstanbul Havalimanı araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Uçaktan indiğiniz anda İç Hatlar terminalindeki ofisimize gelerek anında dilediğiniz aracı kiralayabiliyorsunuz. Araç teslimleri aynı dakika içerisinde yine havalimanından yapıldığından dolayı seyahatinize ara vermeden havalimanından aracınızla ayrılma şansına erişebiliyorsunuz. Aynı zamanda erken rezervasyon fırsatlarından faydalanmak isteyen müşterilerin tercih ettiği online rezervasyon sistemi aracılığıyla uçağa binmeden aracınızın havalimanında hazır hale getirilmesini de sağlayabiliyorsunuz. 

Günlük, haftalık ve aylık periyotlarla İstanbul araç kiralama hizmeti sunan 5S CarRental firmamızla iletişime geçmek için web sitemizi kullanabileceğiniz gibi 7/24 destek sunan WhatsApp iletişim kanalı ya da 0850 360 06 55 numaralı müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz. Farklı şehirlerdeki şubeleriyle Türkiye’nin en iyi araç kiralama hizmetini sunmayı hedefleyen firmamız 5S CarRental sayesinde kiralık araç temin edebileceğiniz havalimanı noktaları şunlardır:

 • İstanbul Yeni Havalimanı,
 • İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı,
 • Ankara Esenboğa Havalimanı,
 • Samsun Çarşamba Havalimanı.
 • Antalya Havalimanı
 • İzmir Havalimanı
 • Trabzon Havalimanı
 • Kayseri Havalimanı
 • Muğla Milas Bodrum Havalimanı

 

İstanbul Havalimanı Hakkında Genel Bilgiler

29 Ekim 2018 tarihinde ilk uçuşun gerçekleştirildiği İstanbul Havalimanı 6 adet pisti ve iki adet taksi yoluyla sadece İstanbul’un değil Türkiye’nin dünyaya açılan en önemli kapılarından biridir. Atatürk Havalimanı’nın yetersiz gelmesiyle birlikte projelendirilen İstanbul Yeni Havalimanı, 2022 yılının ilk çeyreğini 18 milyona yakın yolcu kapasitesiyle tamamlayan dünya çapında yoğunluğun yaşandığı havalimanlarından biridir. Hem yurt içi hem de yurt dışı geliş gidişlerin 24 saatlik zaman diliminde durmaksızın aktığı havalimanı İstanbul’un Avrupa Yakası’nda konumlanmakta olup 76,5 km² devasa alanıyla yılda 200 milyonluk yolcu kapasitesiyle Arnavutköy ilçesinde yer alır. 

Seçkin markaların bulunduğu alışveriş noktaları, restoran ve kafelerin bünyesinde toplandığı İstanbul Havalimanı özellikle çocuklu ailelere sunduğu özel oyun alanlarıyla dikkat çeken havalimanlarındandır. Uzun bekleyişlerde çocukların sıkılmaması için planlanan eğlence alanları havalimanında konaklamak zorunda kalanlar için otel imkanı da sunar. Üstelik bu konaklamalar 451 odasıyla Avrupa’nın en büyük havalimanı oteli olarak kayıtlara da geçmiştir. Genel olarak bakıldığında her ihtimalin düşünüldüğü bir yaşam alanı gibi kabul edilen İstanbul Havalimanı’nda konaklamanın yanında spor alanlarından da faydalanmak mümkün. Güzellik ve SPA merkezleri, araç bakım hizmetleri, ibadethaneler, kütüphane, müze ve sergi alanları, sağlık merkezleri, TV izleme alanları, şehir içi ulaşım araçları ve İstanbul Havalimanı araç kiralama seçenekleri de yine havalimanı içerisindeyken faydalanabileceğiniz diğer hizmetler arasında yer alır.

 

İstanbul Yeni Havalimanında Nasıl Araç Kiralarım?

İstanbul Yeni Havalimanı konum olarak şehrin popüler noktalarına uzak olduğu için gerek havalimanı gerek şehir merkezlerine ulaşımlarda İETT otobüsleri, Havaist, özel araç ya da ticari taksi tercih edilebilir. Lakin şehrin yoğun trafiği ve büyüklüğü düşünüldüğünde direkt havalimanı içerisinde araç kiralamak hem hız hem de maliyet açısından en mantıklı seçenekler arasındadır. Birbirinden farklı, son model araçlarıyla anında size destek olabilecek firmamız 5S CarRental, bu noktada sizlere Türkiye’nin en iyi İstanbul Havalimanı araç kiralama hizmetini 7/24 buradan sağlamaktadır. İster yolculuk öncesinde rezervasyon sisteminden faydalanarak isterseniz de uçuşunuz sonlandığı anda iletişime geçebileceğiniz firmamız yerli ve yabancı turistler için yüzlerce farklı kiralık araç seçeneğini gözler önüne sermektedir. 

İstanbul Havalimanı araç kiralama firmamız sadece şehir turuna çıkan kişiler değil Türkiye rotasyonunda özel araçla seyahat etmek isteyenlere de farklı marka ve modelde kiralık araç hizmetini sunar. Bu araçlar kişilerin istek ve taleplerine göre çeşitlenirken 2023 model araçları kilometre sınırı olmadan anında kiralama imkanına erişebiliyorsunuz. Diğer İstanbul kiralık araç firmalarında bulunmayan bu avantaj, haftalık ve aylık araç kiralamalarda müşterilere büyük kolaylıklar sağlar. Özellikle de tek durağı İstanbul olmayan, Türkiye içinde detaylı bir tur planlayanların büyük ilgisini çeken kilometre sınırlamasının olmamasını kolay teslim seçenekleri izler. İstanbul Yeni Havalimanı iç hatlar ofisimiz ya da havalimanı otopark alanından direkt temin edilebilen araç modelleri yolculuğun hız kesmeden devam etmesinde büyük rol oynar. 

İç hatlar ya da otopark alanından dilediğiniz an temin edebileceğiniz İstanbul Havalimanı araç kiralama hizmetinden faydalanabilmek için seyahat öncesinde araç rezervasyonu yaptırabiliyorsunuz. Böylece dilediğiniz marka ve modeldeki kiralık araç, uçağınız havalimanına indiği halde hazır halde sizleri bekliyor olacaktır. Teslim anında ödeme kolaylığı sunarak müşterilerine destek olan 5S CarRental firmamız erken rezervasyon için web site, WhatsApp destek hattı ve 7/24 dilediğiniz anda ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri hattıyla sizlere kolaylık sağlar. Araç kiralama esnasında ve kiralama süresince bir telefon kadar uzağınızdaki ekiplerimiz aynı özeni araç teslim aşamasında da gösterir. Aynı olaylıklar seyahat sonrası ara tesliminde de size zaman kazandırır. Keza kiralama sürecinin başında olduğu gibi teslim zamanında da yine havalimanı kiralık araç noktalarını kullanabilirsiniz. Bu durum günlük, haftalık ya da aylık olarak sunulan kiralık araç modellerinin hepsinde geçerlidir. 

 

İstanbul Yeni Havalimanına Ulaşım

İstanbul Yeni Havalimanı Avrupa Yakası’nda konumlandığı ve Arnavutköy’e bağlı olduğu için havalimanı ulaşımı biraz zorlu geçebiliyor. Elbette durumun böyle olmasında şehrin metropol oluşu ve 24 saat yoğun bir trafik içerisinde olması büyük oranda etkiliyor. Gerek Türkiye için gerek yurt dışı seyahatler için vazgeçilmez duraklardan biri haline gelen İstanbul Havalimanı ulaşımında birkaç farklı ulaşım yöntemini kullanabiliyorsunuz. Bulunduğunuz semte göre değişiklik gösterecek olan bu ulaşım yöntemlerinin başını İETT otobüsleri çekiyor. 6 farklı hat sistemiyle İstanbul Havalimanı’na ulaşım sağlayan İETT otobüsleri; H-1, H-2, H3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatlardan oluşur. 

Havaist isimli havayolu servisleri de yine uygun fiyatlı ulaşımlarda tercih edilebilecek seçeneklerdendir. İlçelere göre farklı numaralarla hizmet veren Havaist ulaşımlarında güzergahlar; Esenler Otogar, Halkalı, Beylikdüzü, Avcılar & Bahçeşehir, Bakırköy, Beyazıt Meydanı Sabiha Gökçen Havalimanı, Kadıköy, Beşiktaş ve Taksim şeklinde ilerler. Elbette bu hatlar üzerinde bulunan durakları önceden öğrenerek İstanbul Yeni Havalimanı ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Son olarak da ticari taksi ya da şahsi araçlarla İstanbul Havalimanı’na ulaşmak mümkündür. Kilometre bazında fazla uzak olmayan noktalar başta Büyükçekmece olmak üzere Ataşehir, Bağcılar, Bahçelievler, Başakşehir ve Beşiktaş gibi daha birçok ilçeden havalimanına ulaşım sağlanabilir.